Daj sobie więcej prywatności, na którą zasługujesz

Dom to miejsce, w którym mamy się dobrze czuć. Kryje się za tym poczucie bezpieczeństwa i spokoju. W przypadku osób pracujących zdalnie jest to jeszcze bardziej kluczowe. Staje się dla nich nie tylko miejscem odpoczynku. Odtąd jest to miejsce, w którym zarabiają. Gdy przenosimy pracę do domu, to potrzebujemy odpowiednich warunków. Może nie będziemy mieć chill room’u, jak w dużej korporacji. Jednakże zamiast tego możemy dać sobie trochę intymności. Poniżej przedstawione wskazówki pomogą w osiągnięciu tego celu.

Przysłonić widok na świat tak, jak lubisz

Okna w domu to podstawa. Gdyby przyszło nam żyć bez nich, to wpłynęłoby to na nasz stan emocjonalny. Duża ilość światła jest niezwykle ważna. Czasami pogoda potrafi być naprawdę piękna. Do tego stopnia, że słońce, które wpada do pomieszczenia może wręcz oślepiać. Praca w takich warunkach nie do końca sprzyja. Odpowiednie doświetlenie miejsca pracy jest ważne. Mimo to powinno być na tyle wyważone, że zapewni nam komfort. Wypełnianie zawodowych obowiązków może być naprawdę przyjemne, gdy stworzymy ku temu warunki.

Odpowiadamy na odwieczne pytanie

Okna potrzebują nie tylko funkcjonalnego, ale i estetycznego dodatku. Powinien być także praktyczny i oczywiście na czasie. Pomieszczenie determinuje rodzaj dodatku. Nie ma jasnej odpowiedzi na to, czy to faktycznie rolety są lepsze. Z pewnością, chronią one przed nagrzewaniem się i wspomnianym nasłonecznianiem pomieszczenia. Szeroki wachlarz ich oferty, daje duże pole do popisu. Stanowią świetną dekorację. W zależności od tego, jakie masz preferencje, możesz wybrać kolorowe lub bardziej stonowane. Do domowego biura polecamy skorzystać z chłodnych kolorów, aby wpływały pozytywnie na skupienie i wyciszenie.

Dom tak zaprojektowany będzie miał swój charakter. Będzie cieszyć nie tylko domowników, ale i gości. Może się okazać, że do wystroju bardziej będą pasowały żaluzje. Polecamy oba warianty. A w przypadku wystąpienia wątpliwości, łap za słuchawkę. Nasi eksperci doradzą, które z nich wybrać.

Korzyści zaopatrzenia się w te dodatki

Powodów do zasłaniania się jest wiele. Nie musimy chcieć, aby przypadkowy przechodzień obserwował nas zza okna. Mamy prawo do prywatności, więc z niej korzystajmy.
Inwestycja w dobrej jakości żaluzje nie tylko nada pomieszczeniu nowego wyglądu. Sprawi także, że będzie on bardziej funkcjonalny.

Miej świadomość różnic

Rolety mogą być różnego rodzaju. Sposób montażu jest wówczas odmienny. Kolejno wyróżniamy:

• Rzymskie;
• Austriackie;
• W kasecie;
• Typu dzień i noc.

Żaluzje dzielą się na:

• Wewnętrzne (poziome i pionowe);
• Zewnętrzne;
• Aluminiowe;
• Bambusowe;
• Drewniane;
• Materiałowe.

Bez względu na rodzaj, mają one wspólne cechy. Z pewnością, można regulować ilość wpadającego światła. Możemy np. zredukować poziom nasłonecznienia w pokoju. Wówczas dopływ światła nie jest ograniczony. Nasze produkty charakteryzują się dużą odpornością na czynniki zewnętrzne. Nie jest im straszna woda, czy słońce. Łatwo pozbyć się zabrudzeń. Różne warianty kolorystyczne nadadzą Państwa mieszkaniu wyjątkowego stylu.

Rolety warto jednak dopasować do wystroju domu, czy też biura. Rzymskie będą stanowić piękną ozdobę i odpowiednie zaciemnienie. Warto pamiętać, że żaluzje drewniane będą idealnie komponować się z drewnianymi meblami. Malujemy je lakierem z filtrem UV, dzięki czemu są trwałe i niezawodne. Zapraszamy do sprawdzenia naszej bogatej oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.