Crazy Joe

rswebsols / Pixabay

Film pod tytułem Crazy Joe jest pełen świetnych zwrotów akcji, cały czas trzyma widza w napięciu. W tym świetna obsada aktorów między innymi John Stathman w głównej roli oraz polska aktorka Agata Buzek.

Crazy Joe to bezdomny, który wcześniej służył w walkach w Iraku, po powrocie stał się bezdomnym, żebrąjącym, który pożywi się u zakonnic. Crazy Joe zaczyna robić głupstwa, zaczyna pracować dla chińskiej mafii, chowa się w prywatnym mieszkaniu, którego właściciel w ogóle tam nie mieszka w czasie lata, dopiero wraca 1 września.

Crazy Joe używa tego mieszkania, tłumaczy przyjacielom właściciela mieszkania, że pozwolił mu tam zostać na jakiś czas.
W miedzyczasie bezdomny również próbuje rozwikłać śmierć zamordowanej kobiety, z tym probelme idzie do szefowej, która za informacje chce, aby coś dla niej zrobił której.

Joe cały czas wykonuje brudną pracę, pomaga ludziom w kontenerach przewiezionych jako przemyt ludzi, zakonnica również cały czas jest w akcji. W roli zakonnicy właśnie jest Agata Buzek, która zakochuje się w Crazy Joe.

Film kończy się happy endem, Crazy Joe rozpoczyna nowy dział, który będzie dalszą częścią jego losów. Czyli powstanie jako kurier przewożący towar za gigantyczne pieniądze, co mu daje nowe apartamenty, dom i świetne samochody.

Na zakończenie wypad stwierdzić, że Crazy Joe to wspaniale przemyślany film pokazujący nie tylko bogactwo, ale również i dobroć, bezdomnych, którzy potrzebują wsparcia, przemyt ludzi, którzy są w trudnej sytuacji i potrzebują również pomocy innych.