Bodyguard Zawodowiec

mjimages / Pixabay

Film pod tytułem Bodyguard Zawodowiec to świetny, pełen ciekawych zwrotów akcji film z roku 2017. W tym również brawurowa obsada, jak między innymi: Rayan Reynolds, Samuel L. Jakcson, Salma Hayek, Gary Oldman, Elodie Young, Richard E. Grant.

Akcja toczy się w sądzie amerykańskim przeciwko prezydentowi Białorusi, który dokonał wielu zbrodni na ludziach, w tym wymordował całą wioskę niewinnych ludzi. I chciał również wynająć płatnego mordercę, W czasie procesu ludzie Dukovića cały czas są na wolności, działają jak mafia białoruska, posiadają broń, strzelają do ludzi, próbują dostać za wszelką cenę płatnego mordercę.

Poza sądem w więzieniu federalni dogadują się z mordercą Dariusem Kincaidem. Jak i również ugoda ma dotyczyć jego żony Sonii, która zamknięta jest w więzieniu w Amsterdamie. Morderca automatycznie podpisuje umowę, aby Sonia została wypuszczona na wolność.

Sonia wspaniałe jest pokazana sposób demokratyczny, mówi to co chce, wali z grubej rury, gdyż tak jest w demokratycznych krajach, że ludzie mogą mówić, co im ślina na język przyniesie.

Akcja toczy się cały czas, gdyż morderca Kincaid wieziony do sądu zostaje napadnięty, musi uciekać, dostaje do ochrony bodyguarda, który przez cały czas z nim przebywa. Jednak na koniec Bodyguard dowiaduje się, że morderca zdjął jego człowieka, którego musiał chronić i odszedł od niego. Dał sobie 50 wódki, i opowiadał przy stoisku, zże jest kompletnie zły, że wszystko było przez to zaprzepaszczone.

Na koniec obaj, morderca i bodyguard przychodzą do sądu. Tam Kinkaid świadczy przeciw Dukovićowi. Duković strajkuje, wstaje, mówi, że jest niewinny. Na koniec wybucha walka, Duković ucieka, ale dopada go morderca, który zrzuca go z dachu, ten spada na samochód, kończy jak jego ofiary.

Film kończy się happy endem, wszyscy są cali i zdrowi, Sonia jest na wolności wraz z Kinkaidem, Majkel wraca do Amelii.

Na zakończenie wypada stwierdzić, że Bodyguard Zawodowiec to świetny film, który mówi o tym co dzieje się w rzeczywistości na Białorusi. Nagrany w najlepszej jakości, świetny przekład, świetna obsada, która powoduje, że nie jest to film nudny, ale cały czas trzyma w napięciu. Najlepszej służby amerykańskie, czyli Interpol, wysoki sąd, policja, pokazują, jaka ciężką pracę wykonują dla ochrony ludzi.