Dobry wygląd zawsze w cenie

Wielu z nas marzy o tym, aby codziennie włosy układały się, tak jak trzeba. Nie zawsze to jednak udaje się osiągnąć. Czy to niekorzystna pogoda, czy nieodpowiednia dieta. Nie sposób dbać o wszystko, gdy czasu brakuje na sprawy priorytetowe. Jednakże zdrowe włosy także są priorytetem. Nie poświęcimy im może tyle czasu, ile by poświęcił fryzjer… co nie zmienia faktu, że możemy dołożyć wszelkich starań, aby zachowały swój blask na długo.

Połączenie pielęgnacji i stylizacji da Twoim włosom to, czego pragną!

Ciężko o efekt w domu taki, jak po usłudze. Taki rezultat można osiągnąć tylko dzięki profesjonalnym kosmetykom. Zakład fryzjerski oferuje lepszej jakości produkty niż te drogeryjne. Ich skład jest bardziej wartościowy. Nie powinno to być zaskoczeniem, gdyż przechodzą szczegółowe badania. Twoje włosy mogą być farbowane. Może stosujesz trwałą ondulację. Jeśli tak, to musisz zadbać o ich odpowiednie odżywienie. Nie tylko z zewnątrz, ale i od środka. Dodaj tran z wątroby rekina do swojej diety, a zaobserwujesz znaczną poprawę.

Trwała ondulacja wraca do łask?

Jeśli mowa już o ondulacji, warto podkreślić, że przeżywa ponownie swój rozkwit. Dawniej kojarzona z PRL-em, obecnie jest w modzie. Niejeden zakład fryzjerski wykonuje tę usługę. Fryzura ta będzie mieć objętość i charakter. Dobrze jest wprowadzić pewną zmianę i poczuć ją nie tylko na, ale i w swojej głowie. Bo notabene, chyba o to właśnie chodzi, prawda?
Kosmetyki do ondulacji zmieniły się z biegiem czasu. Dzięki temu wykonywanie trwałej jest bezpieczniejsze. Ponadto, efekt jest bardziej precyzyjny i łatwiejszy do przewidzenia. Zrezygnowano z drewnianych wałków. I dobrze, bo chłonęły płyny. Wpływało to na mieszanie się nowych i starych środków. Dobrą decyzją była zamiana drewnianych wałków na plastikowe. Nie ma z nimi problemu jeśli chodzi o wchłanianie środków chemicznych. Dodatkowo, są lekkie, przez co także wygodne.

Rodzaje „trwałej”:

Sposobów wykonania trwałej ondulacji jest kilka. Poniżej prezentujemy cztery z nich:
• Ondulacja zasadowa;
• Ondulacja kwaśna;
• Trwała ziołowa;
• Trwała dwufazowa.

Polecamy trwałą ziołową, gdyż ekstrakty roślinne mają właściwości odżywcze i wzmacniające. Odradzamy ondulację zasadową, szczególnie tym klientom, którzy stosowali koloryzację. Jest ona najbardziej inwazyjna, a efekty widać do dziesięciu miesięcy. Stosowanie ondulacji kwaśnej ma prawo bytu, gdy zmagamy się z łamliwością. Rezultat jest bardzo zadowalający. Pod wpływem środków chemicznych włosy i wałki zmieniają strukturę. Pasma uzyskują nowy kształt. Rodzaje trwałych dopasowywane są indywidualnie do potrzeb.

Czy będę wyglądać, jak baranek?

O tym, jaki ma być efekt decyduje klient. Można dopasować grubość i kształt wałka. Jeśli zależy Ci na naturalnym wyglądzie, to polecamy wybranie grubszych wałków. Nieśmiertelne już afrykańskie afro osiągniemy dzięki użyciu cienkich wałków. Im cieńszy wałek, tym mocniejszy skręt. I odwrotnie.
Niezależnie od własnych pomysłów, to profesjonalny fryzjer jest w stanie ocenić, co pasuje do urody danej osoby. Znajomość technik, doświadczenie i indywidualne podejście do klienta, to recepta na sukces. I tego się trzymamy.